به گزارش ایرنا از وزارت جهادکشاورزی، «محسن عسکری» با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده از نهاد ریاست‌جمهوری، کارگروه «صدای مردم» در وزارت جهاد کشاورزی تشکیل و جلسات آن برگزار می‌شود، افزود: بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران ارشد استانی عضو کارگروه‌های استانی هستند که ریاست هر استان بر عهده رییس سازمان جهادکشاورزی همان استان است.

دبیر کارگروه صدای مردم وزارت جهادکشاورزی اظهار داشت: کارگروه صدای مردم در مجموعه ستاد، شامل ۱۱ عضو و ریاست آن بر عهده وزیر جهادکشاورزی است؛ قائم‌ مقام وزیر و معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی، مشاور وزیر و رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون توسعه بازرگانی، رییس سازمان امور اراضی کشور، رییس سازمان حراست، سرپرست سازمان تعاون روستایی، معاون امور زراعت و مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، اعضای دایم این کارگروه هستند.

وی تصریح‌کرد: علاوه بر اعضای دائیم و به فراخور مشکلات و مسایل ارجاع شده از نهاد ریاست‌جمهوری، عضو مدعو به این جمع اضافه می‌شود.

عسکری در بیان وظایف این کارگروه، گفت: مسایل عام‌المنفعه و کثیر الابتلا توسط بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری و مرکز ارتباطات مردمی این نهاد احصا و ارسال می‌شود. این مسائل در کارگروه صدای مردم، بررسی و راه‌حل آن به صورت مستند برای اجرا ابلاغ می‌شود.

دبیر کارگروه صدای مردم از بررسی و رفع ۵۰ مورد از ۷۰ مساله ارجاع شده به کارگروه در مدت تشکیل آن خبر داد و این بازخورد را مثبت و نشان‌دهنده موفقیت کارگروه صدای مردم وزارت جهادکشاورزی ارزیابی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *