گروه استان‌ها ـ نایب رئیس مجلس با بیان اینکه بودجه بهداشت و درمان در کمیسیون تلفیق ۲ برابر شد، گفت: این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده ‌و باید در ‌صحن مجلس هم تصویب و نهایی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، امیرحسین قاضی‌زاده در جمع خبرنگاران در یزد اظهار داشت: در بودجه امسال منابع بخش بهداشت و درمان با هدف توسعه ساخت و ساز و تجهیز بیمارستان‌ها را نزدیک به 2 برابر افزایش دادیم.

وی با بیان اینکه البته این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده ‌و باید در ‌صحن مجلس هم تصویب و نهایی شود افزود: در افزایش 2 برابری بودجه و کمک به اعتبارات بخش بهداشت و درمان 2 هدف را دنبال می‌کنیم؛ یکی توسعه منابع فیزیکی این بخش ‌و دیگری کمک به استخدام نیروی انسانی است.

 

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به وضعیتی که بیماری کووید 19 ایجاد کرده ‌و افزایش تخت‌های بیمارستانی تمام این مراکزی که درحال توسعه است نیاز به نیروی انسانی دارد.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به نقش مجلس در تکمیل و تجیهز طرح های بهداشت و درمان بیمارستان امام جعفرصادق (ع) میبد با قدردانی از حضور تمام قد خیرین در این طرح گفت: حجم زیادی از کار انجام شده و روبه اتمام است که با افتتاح این طرح ظرفیت بیمارستان 2 برابر خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اتمام ساخت کمک خواهیم کرد تا مردم زودتر بتوانند از آن استفاده کنند، افزود: اوایل سال آینده بخش اصلی بیمارستان میبد راه اندازی می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.