“آنتونی فائوچی” رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز جمعه گفت: با احتیاط می توانیم بگوییم که واکسن کرونا تا پایان سال جاری آماده خواهد شد. او معتقد است که واکسن کرونا می تواند از طریق یک رویکرد مرحله ای در سال ۲۰۲۱ میان همه آمریکایی ها توزیع شود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
“آنتونی فائوچی” رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز جمعه گفت: به طور خوشبینانه واکسن کرونا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ آماده خواهد شد.
به گزارش نشریه هیل، فائوچی به کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا در امور کرونا ویروس گفت: هرگز تضمینی برای دراختیار گذاشتن یک واکسن ایمن و مؤثر وجود ندارد، اما براساس داده های بدست آمده از حیوانات و همچنین داده های اولیه انسانی، ما با احتیاط می توانیم بگوییم که واکسن کرونا تا پایان سال جاری آماده خواهد شد.
بیشتر بخوانید:
انگلیس با شرکت جدید تولید کننده واکسن کرونا قرارداد بست
ادعای جنجالی مدونا: واکسن کرونا کشف شده، اما فعلاً از عرضه آن جلوگیری می شود “تا پولدارها پولدارتر شوند”
واکسن روسی کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم این کشور خواهد بود
فائوچی در ادامه افزود: در حال حاضر ده ها کاندید واکسن وجود دارد و حداقل پنج دولت فدرالی در آمریکا به طور فعال با آن ها درگیر هستند.
رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا معتقد است که واکسن کرونا می تواند از طریق یک رویکرد مرحله ای در سال ۲۰۲۱ میان همه آمریکایی ها توزیع شود.
فائوچی همچنین با حضور در جلسه مجلس نمایندگان آمریکا، توییت اخیر دونالد ترامپ در مورد علت اصلی بالارفتن موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالت متحده از طریق افزایش شمار تست ها را رد کرد.
فائوچی برخلاف ترامپ افزود: یکی از عوامل افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا تعجیل برخی از ایالت ها در لغو محدودیت ها و نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی بوده است.
لینک کوتاه کپی لینک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *