گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگی سپاه خوزستان با اشاره به توزیع بیش از ۸۰۰هزار بسته بین نیازمندان شناسایی‌شده گفت: همچنین در مرحله اول دور جدید رزمایش کمک‌های مؤمنانه بیش از ۳هزار و ۵۰۰نوشت‌افزار توزیع می‌شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز؛ سرهنگ پاسدار عبدالرضا حاجتی امروز در نشست خبری هفته بسیج با حضور اصحاب رسانه با اشاره به شعار هفته بسیج سال 1399 اظهار داشت: شعار هفته بسیج امسال، پیشرو خدمت و امید آفرینی برای مستضعفان است.

وی افزود: در این هفته مردم و بسیجیان با حضور در عرصه خدمت و امید بخشی نقشه‌های دشمن در ایجاد یاس را ناکار می سازند.

معاون سپاه خوزستان بیان داشت: دشمن در طول عمر انقلاب بسیار تلاش کرد که مردم را ناامید کند ولی ناکام ماند. امید به آینده و ایستادگی در مقابل دشمن رمز ماندگاری نظام است.

حاجتی افزود: فرهنگ بسیجی با خستگی ناپذیری عجین شده است و بسیج در همه دوره‌ها که انقلاب نیاز داشته، در صحنه بوده است. در همین عرصه کرونا بسیجیان تکلیف وار عمل کردند و کارنامه درخشانی داشتند.

وی با اشاره به اینکه اولویت کمک به محرومین است، گفت: برگزاری مراسم معنوی دعای ندبه با رعایت ضوابط بهداشتی، اعزام تیم های پزشکی بسیج جامعه پزشکی و درمان رایگان بیماران از دیگر برنامه‌های نخستین روز هفته بسیج است.

معاون هماهنگی سپاه اظهار داشت: روز اول آذر به عنوان روز بسیج فرزند مسجد خادم مردم، دوم آذر روز بسیج موتور حل مسئله، سوم آذر بسیج الگوی سبک زندگی ایرانی اسلامی، چهارم آذر روز بسیج ولایی، انقلابی و تمدن ساز، پنجم آذر روز بسیج نیروی مقاومت ملت ایران و 6 آذر به عنوان روز بسیج خدمات مومنانه نامگذاری شده است.

حاجتی درباره جزئیات برنامه‌های هفته بسیج توضیح داد: یک هزار و 50 برنامه محرومیت زدایی برای هفته بسیج برنامه ریزی شده که بخش عمده آن در شهرستان‌های مختلف استان است.

وی با اشاره به توزیع بیش از 800هزار بسته بین نیازمندان شناسایی‌شده گفت: در مرحله اول این رزمایش مواسات همچنین بیش از 3 هزار و 500 نوشت افزار توزیع می‌شود.

این مقام مسئول بیان داشت: در حوزه ایجاد اشتغال و راه اندازی مراکز کارگاهی، 750 کارگاه تعطیل و نیمه تعطیل بررسی شدند. همچنین تیم‌های بسیجی برای کنترل قیمت و نظارت بر بازار با حضور صمت خوزستان تشکیل شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در هفته بسیج 40 زندانی جرایم غیرعمد آزاد و تا پایان سال نیز 110 نفر زندانی دیگر نیز آزاد می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *