مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان بهای وش پنبه کاران داراب در دو ماه اخیر خبر داد.

پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان بهای وش به پنبه کاران فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان بهای وش پنبه کاران داراب در دو ماه را اقدامی بزرگ و اثرگذار برای خدمات رسانی به کشاورزان عزیز دانست.
اسماعیل قادری‌فر با اشاره به تسویه حساب بهای پنج هزار و ۵۰۰ تن بهای وش پنبه کاران شهرستان داراب استان فارس گفت: شبکه تعاون روستایی در راستای وظایف سه گانه هدایت، حمایت و نظارت در راستای اعتمادسازی و انگیزه بخشی به جامعه تولید کنندگان در جهت ثبات آرامش در جامعه تلاش می‌کند.
وی گفت: عملکرد شرکت پنبه کاران داراب در توسعه کشت و افزایش تولید پنبه در شهرستان داراب طی چند سال گذشته تحولی را در تولید طلای سفید ایجاد کرده است که با توسعه کشت مکانیزه و افزایش راندمان تولید، کاهش هزینه‌ها و بالابردن سطح اقتصادی، شرکت پنبه کاران داراب آمادگی گام برداشتن به سوی کشت قراردادی پنبه در سال زراعی آینده را ایجاد کرده است.
قادری فر بر ایجاد زنجیره ارزش در کشور تاکید کرد و افزود: چنین شرکت‌های توانمند و بزرگی می‌توانند با ایجاد زنجیره ارزش و یا همکاری با این زنجیره‌ها رونق چرخ اقتصادی کشور را با اطمنیان بیشتری سرعت بخشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *